بازی Lords of the Fallen، اثر اکشن نقش‌آفرینی سولزلایک استودیوی هکس‌ورکز (Hexworks) با گذشت ۱۰ روز از انتشار آن به فروش یک میلیون نسخه‌ای دست یافته است.

عنوان Lords of the Fallen با وجود مشکلات فنی متعدد یک موفقیت برای استودیوی هکس‌ورکز و شرکت سی‌آی گیمز (CI Games) محسوب می‌شود. این بازی سولزلایک از زمان عرضه تا به حال یک میلیون نسخه فروخته است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که بازی Lords of the Fallen سال‌ها پس از معرفی اولیه آن در اکتبر ۲۰۱۴ در جهنم توسعه فرو رفت، از مشکلات زیادی رنج می‌برد. عملکرد و پایداری جزو مشکلات اصلی این بازی به شمار می‌روند، اما مشکلاتی در مورد قرارگیری دشمنان، حالت New Game Plus و موارد دیگر نیز توسط بازیکنان گزارش شده است.

تیم سازنده Lords of the Fallen در حال رسیدگی به مشکلات بازی بوده و چند پچ و به‌روزرسانی را برای رفع اثر وضعیت مقاومت حلقه‌ها و Runها، بهبود پایداری، کاهش مصرف VRAM و موارد دیگر منتشر کرده است. می‌توان انتظار داشت در روزهای آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری برای این بازی منتشر شوند.

بازی Lords of the Fallen هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.


منبع: Gamingbolt

source

توسط