آبان 1402: محمد صمدی، دادستان عمومی و انقلاب تاکستان، از دستگیری مدیران ۲ شرکت پیش فروش خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت پنج متهم تاکنون در این رابطه دستگیر و بازداشت شده اند.

وی در این باره توضیح داد با توجه به فعالیت تعدادی از شرکت های پیش فروش خودرو در تاکستان، مجموعه قضایی به صورت قاطع با افرادی که در قالب شرکت و واحدهای صنفی بدون مجوز در زمینه پیش فروش خودرو فعالیت کرده و با شگردهای مختلف از مردم کلاهبرداری می کنند، شناسایی و برخورد می کند. طی روزهای اخیر مدیران 2 شرکت پیش فروش خودرو که با جذب سرمایه های مردم و با اقدامات متقلبانه وعده تحویل خودرو به متقاضیان را داده بودند، با دستور قضایی دستگیر شدند.

وی افزود مدیر یکی از این شرکت ها که بیش از هشت هزار میلیارد ریال از دارایی های بیش از یک هزار نفر را دریافت کرده بود، دستگیر و چهار نفر از مدیران شرکت دیگر که بیش از چهار هزار میلیارد ریال را از 500 نفر جمع آوردی کرده بودند را نیز در بازداشت نگاه داشته است.

آقای صمدی گفت این افراد علی رغم فرصت دستگاه قضایی برای عودت سرمایه های مردم در روزهای اخیر، اقدام موثری انجام نداده به همین دلیل بعد از دستگیری مدیران این شرکت ها و تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم برای پرداخت بدهی مالبختگان صورت خواهد گرفت.

source

توسط