به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند پس از تساوی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا به همراه یحیی گل‌محمدی در نشست خبری حاضر شد و گفت: نیمه اول، نیمه خیلی خوبی داشتیم و توانستیم یک گل خیلی خوب هم به ثمر برسانیم، اما در نیمه دوم کمی افت کردیم، چون از ۲۳ نفری که به اینجا آمدیم، ۱۸-۱۷ نفر دچار سرماخوردگی شدید بودیم. همچنین ۲-۳ تا از بازیکنان، با ما نبودند و کاپیتان تیم ما، امید عالیشاه، غایب بود.

او ادامه داد: هفت بازیکن به خاطر سرماخوردگی نتوانستند بازی کنند و در نیمه دوم ۲۰-۳۰ دقیقه اضافه شدند، اما باز هم به خاطر سرماخوردگی شرایط خوبی نداشتیم. شرایط‌مان خیلی سخت شد. می‌توانیم با برد امروز شرایط خودمان را برای صعود خیلی بهتر کنیم و ۷۰-۸۰ درصد صعود کنیم اما اینجا شرایط خیلی سخت بود.

دروازه‌بان پرسپولیس با اشاره به عملکرد حریف گفت: تیم استقلال تاجیک پرس کرد و موقعیت‌های خیلی خوبی هم داشت. امیدوارم بتوانیم بازی‌های بعد نتایج خوبی بگیریم. شرایط‌مان خیلی سخت است اما از الان خودمان را برای بازی‌ حساس‌مان در لیگ ایران برای سپاهان آماده می‌کنیم. فردا ریکاوری می‌کنیم تا بتوانیم بازی‌های خوبی داشته باشیم

بیرانوند در واکنش به اینکه پرسپولیس حریف خود را دست‌کم گرفته بود، عنوان کرد: ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و به تمام تیم‌ها احترام می‌گذاریم. با هر تیمی که بازی کنیم، به آن احترام می‌گذاریم‌. اتفاقی که امروز رخ داد و فشاری که استقلال در دقایقی از نیمه دوم به ما وارد کرد، به این برمی‌گردد که بیشتر بچه‌ها سرماخوردگی داشتند و تمرین نکرده بودند. ما یک روز قبل از بازی با استقلال، همه با هم تمرین کردیم.

او که به عنوان بهترین بازیکن این مسابقه انتخاب شد، گفت: اینجا پرسپولیس است. شاید خیلی‌ها دوست دارند بهترین بازیکن زمین شوند، اما من خیلی ناراحتم که بهترین بازیکن زمین شدم، چون پرسپولیس هیچوقت تیمی نبوده که دروازه‌بانش بهترین بازیکن زمین شود. این موضوع من را ناراحت می‌‌کند اما به سرماخوردگی بازیکنان برمی‌گردد. ان‌شاءالله بتوانیم در بازی‌های آینده این مشکلات را جبران کنیم.

گلر ملی‌پوش پرسپولیس درباره حضور در ترکیب با وجود بیماری گفت: خدا را شکر من امروز شرایط خوبی داشتم. دیروز قبل از تمرین مقداری سرماخوردگی داشتم اما پزشکان تلاش کردند و بیشتر بچه‌های سرماخورده را به این بازی رساندند. به هر حال من با این تیم تمرین می‌کنم و هر زمانی که کادرفنی صلاح بداند، بازی می‌کنم.

او در خصوص غیبت یک دروازه‌بان ذخیره مطمئن اظهار داشت: ما سه گلر جوان خیلی خوب داریم. شاید تجربه زیادی نداشته باشند اما گلرهای آینده‌دار خوبی هستند. به هر حال زمانی که اینجا حضور دارند، مسلما آقای گل‌محمدی به آنها اعتماد کرده است. ان‌شاءالله که در آینده حرف‌های زیادی از آنها می‌شوید و می‌توانند برای تیم ملی هم گلری کنند. من هم هر زمانی که آقای گل‌محمدی صلاح بداند، بازی می‌کنم و تقریبا مشکلی نداشتم.

source

توسط