فیلم بیوگرافی و ورزشی The Iron Claw که توسط A24 تهیه شده، جنبه دیده نشده‌ای از قدرت بازیگری زک افران را به معرض نمایش خواهد گذاشت.

در میان فیلم‌های پر سر و صدای امسال که ژانر بیوگرافی حسابی مورد توجه قرار گرفته است، کمپانی A24 نیز با فیلم The Iron Claw (پنجه آهنین) به کارگردانی شان دورکین وارد میدان شده تا زندگی پر فراز و نشیب یکی از ستارگان مسابقات کشتی با هنرنمایی متفاوت و جالب توجهی از سوی زک افران را به تصویر بکشد. اثری که می‌تواند توجه طرفداران این از دست از مسابقات را حسابی جلب نماید.

در The Iron Claw با کشتی‌گیری به نام کوین فون اریش آشنا می‌شویم که در رینگ مسابقات بارها و بارها شگفتی‌سازی کرده و خانواده او نیز از شهرت بسیاری در نزد مردم بهره می‌برند. شهرتی که در این فیلم جنبه‌های مختلفی از آن را شاهد خواهیم بود.

حال نیز تصاویری از این فیلم بیوگرافی منتشر شده که بیش از هر چیزی ظاهر متفاوت زک افران می‌تواند مخاطبین را شگفت‌زده نماید. فرصت مناسبی برای این بازیگر ۳۶ ساله تدارک دیده شده تا حرفه بازیگری خود را بهبود ببخشد.

فیلم The Iron Claw با حضور بازیگران دیگری نظیر هولت مک‌کالانی، جرمی آلن وایت و لیلی جیمز برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱دی) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

source

توسط