جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۲:۳۴ ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف زنجیره‌ای در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید یاسینی، نرسیده به خیابان پیروزی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه یک ایستگاه به همراه عوامل گروه نجات و تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام کرد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تریلر با بار سنگ و ۱۲ خودروی سواری دیگر نظیر تیبا، پراید، پژو پارس، سمند، وانت و … با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تصریح کرد: در این حادثه یک مرد ۴۵ ساله درون کابین یکی از خودروها محبوس شده بود، این فرد تا پیش از رسیدن نیروهای امدادی با کمک مردم از داخل کابین خارج شده بود. در ادامه نیز برای دریافت خدمات درمانی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه مراجعه کرد.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه مورد مصدوم دیگر یا فوتی نداشته است ولی خسارات مالی ناشی از آن بالا بود. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حال بررسی است.

به گفته وی ترافیک سنگینی درپی این حادثه در بزرگراه شهید یاسینی ایجاد شده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل و بازگشایی مسیر کرده و در ساعت ۱۳:۲۳ با تحویل محل به عوامل انتظامی به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

source

توسط