بر اساس خبرهای رسیده به اردوی تیم آبی و قرمز استادیوم آزادی تا پایان فصل میزبان بازی‌های این دو تیم خواهد بود و کاشت چمن جدید در این استادیوم بعد از پایان فصل موکول می‌شود.

به تازگی سازمان لیگ از تیم‌های استقلال و پرسپولیس درخواست کرده بود بازی‌های خود را به استادیوم جدیدی منتقل کنند تا چمن استادیوم آزادی از نو کاشت شود. دراین بین تیم پرسپولیس استادیوم شهید کاظمی را به عنوان استادیوم جایگزین به سازمان لیگ معرفی کرد و باشگاه استقلال هم بازدیدی از استادیوم کیش داشت اما به نظر می‌رسد هیچ یک از این دو استادیوم شرایط میزبانی از تیم‌های استقلال و پرسپولیس را ندارند.

در ادامه این بحث مطرح شد که استادیوم آزادی از این پس می‌تواند تنها میزبان یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس باشد. موضوعی که موجب چالش میان دو تیم شد. پس از آن نیز شرکت توسعه اعلام کرد اسفندماه چمن ورزشگاه را زیر کشت خواهد برد.

اما به تازگی استادیوم آزادی هم میزبان بازی نساجی بوده و هم سپاهان. با ترمیم چمن از سوی مدیریت مجموعه ورزشی آزادی این استادیوم تا پایان فصل از تیم‌های استقلال و پرسپولیس پذیرایی خواهد کرد و در پایان فصل آماده بازسازی جدی به خصوص در بخش چمن می‌شود.

source

توسط