به گزارش پرشین خودرو، سید رضا فاطمی فرد، با اعلام این خبر اظهار داشت: شرکت نامی خودرو پیشرو نماینده جدید نیسان در ایران است.

وی با بیان اینکه ثبت سفارش واردات خودروهای نیسان انجام شده بطوریکه هم اکنون دو هزار دستگاه خودرو نیسان آماده سازی و در حال حمل به سمت ایران است، تصریح کرد: هم اکنون نمونه خودروهای نیسان به کشور رسیده است و مشغول فعالیت های مربوط به پاس کردن استانداردهای مرتبط از طریق سازمان ملی استاندارد ایران برای این خودروها هستیم.

مدیرعامل شرکت نامی خودرو با بیان اینکه علاقمندان به خرید خودروهای نیسان باید یک ماه صبر کنند تا این خودروها بر روی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی عرضه شود، اضافه کرد: یکی از فعالیت های این شرکت برای فروش خودرو نیسان، ایجاد فضای تست درایو برای خریداران خواهد بود و خودرو خریداری شده درب منزل مشتریان تحویل خواهد شد. 

فاطمی فرد از راه اندازی ۱۰ نمایندگی خدمات پس از فروش در شهرهای بزرگ و متوسط در سال جاری خبر داد که در سال بعد ۱۰ شهر دیگر به این تعداد اضافه خواهد شد تا دسترسی مردم و دارندگان خودروهای نیسان برای دریافت خدمات و قطعات راحت باشد.

این گزارش می افزاید: در مراسم رونمایی از خودروهای نیسان، سه خودرو نیسان کیکس، نیسان سیلفی هیبریدی و نیسان ایکس تریل رونمایی و معرفی شد.

خاطرنشان می شود که در این مراسم از برنامه ریزی ها برای واردات نیسان قشقایی به ایران نیز خبر داده شد.

برای تماشای گزارش تصویری رونمایی از خودروهای نیسان کلیک کنید.

source

توسط