پورت موبایل بازی Hades روی آیفون (iPhone) و آیپد (iPad) با سیستم‌عامل iOS 16 یا بالاتر اجرا می‌شود و از ذخیره‌‌سازی ابری، اچیومنت‌ها (Achievements) و کنترلرهای بلوتوثی پشتیبانی خواهد کرد. با گیمفا همراه باشید.

بازی تحسین شده استودیوی سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games)، یعنی Hades، در سال ۲۰۲۴ برای iOS منتشر می‌شود. این محصول به صورت انحصاری از طریق سرویس Netflix Games در دسترس خواهد بود و تنها به اشتراک استاندارد این سرویس استریم ویدیو نیاز دارد.

نسخه موبایل که طی همکاری‌ای نزدیک با Secret6 توسعه یافته است، باید به خوبی بر روی آیفون و آیپد با iOS 16 یا جدیدتر اجرا شود. در کنار کنترل‌های لمسی قابل تنظیم، می‌توانید یک کنترلر بلوتوثی را نیز به بازی خود متصل کنید. ذخیره‌سازی‌ ابری و اچیومنت‌ها پشتیبانی می‌شوند، اگرچه هیچ‌گونه پشتیبانی از قابلیت Cross-Save وجود ندارد.

متأسفانه، هیچ خبری در رابطه با آوردن Hades به سیستم‌عامل اندروید ارائه نشده. هرچند بازی‌های قبلی سوپرجاینت گیمز مانند Bastion و Transistor برای اندروید نیز منتشر شده‌اند. منتظر دریافت جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشید و بررسی ما از بازی را در اینجا مطالعه کنید.

در مورد Hades 2، در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۴ برای رایانه‌های شخصی از طریق استیم (Steam) و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) وارد فاز دسترسی زودهنگام می‌شود.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط