بازی Avatar: Frontiers of Pandora تقریبا آماده‌ی عرضه است و مدتی دیگر شاهد انتشار آن خواهیم بود و به تازگی اطلاعاتی از Season Pass آن در دسترس قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد که Season Pass بازی Avatar: Frontiers of Pandora چند بسته‌الحاقی داستانی جدید به آن اضافه خواهد کرد که باعث خواهند شد تا پلیرها بعد از پایان بخش داستانی بازی پایه، بیشتر در دنیای Pandora غرق شود.

مدتی پیش، یک ویدیو در کانال یوتیوب شرکت یوبیسافت (Ubisoft) منتشر شد که در آن می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به محتویات بعد از عرضه‌ی این بازی داشته باشیم. با عرضه‌ی بازی و تهیه‌ی Season Pass آن، بلافاصله یک مرحله‌ی اضافی دریافت خواهید کرد. همچنین در کنار آن چندین آیتم تزئینی برای شخصیت‌های Na’vi و Banshee در دسترس شما قرار خواهد گرفت. با این حال، به نظر بعد از مدتی نیز دو بخش داستانی دیگر به آن اضافه خواهند شد که جزئیات بیشتری را از داستان‌های سیاره‌ی Pandora به اشتراک خواهند گذاشت. اولین آن‌ها در تابستان ۲۰۲۴ میلادی منتشر خواهد شد.

داستان اول با نام The Sky Breaker، مرتبط با یکی از قبلیه‌های بازی و اکتشافات آن‌ها خارج از محیط‌های Pandora خواهد بود.

داستان دوم بازی با نام Secrets of the Spires در پاییز ۲۰۲۴ میلادی منتشر خواهد شد و داستان آن دوباره در منطقه‌ای جدید از سیاره Pandora رقم خواهد خورد؛ جایی که با نیرو‌های RDA مقابله خواهید کرد.

Avatar: Frontiers of Pandora در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) امسال، برای PS5 Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.

در پایین می‌توانید تریلر منتشر شده از Season Pass این بازی را تماشا کنید:

source

توسط