در فضای جتور X90 پلاس، یک نمایشگر بزرگ دوگانه دیده می‌شود، که شامل صفحه 12.3 اینچی کنترل مرکزی و صفحه کلومتر 12.3 اینچی است. یک فرمان سه شاخه تخت با روکش چرمی نیز تعبیه شده و روی پنل درها نیز یک نوار نورانی کشیده شده است. تریم‌های سطح بالا در قسمت کنسول شارژر وایرلس دارند. از سایر ویژگی‌های خودرو باید دستیار پارک خودکار، هشدار خروج از خطوط و کنترل نقاط کور را نام برد.

روکش صندلی‌ها از چرم مصنوعی بوده و نسخه‌های رده بالا صندلی برقی راننده با قابلیت تنظیم 6 جهته دارند. تریم سطح بالاتر به گرمکن صندلی‌های جلو و تهویه صندلی راننده تجهیز شده‌اند.

صندلی‌های ردیف دوم را نیز می‌توان در زوایه 25 تا 41 درجه تنظیم کرد. ظرفیت قسمت بار در نسخه 5 نفره برابر 1130 لیتر است. برای کابین خودرو، سقف پانوراما 60 اینچی در نظر گرفته شده است.

مشتریان می‌توانند نسخه 5 یا 7 نفره را سفارش دهند. با اضافه شدن ردیف سوم صندلی‌ها، فضای کابین با کاهش چشمگیر از 723 به 136 لیتر کاهش می‌یابد، اما به علت عدم تغییر در طراحی کف خودرو، باز هم می­‌توان با خم کردن ردیف سوم صندلی‌ها، به ظرفیت قبلی دست پیدا کرد. پس از تا کردن ردیف دوم، گنجایش محفظه بار به 1634 لیتر افزایش می‌یابد.

source

توسط