به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، روز پایانی مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی زیر ۱۷ سال که به میزبانی جاکارتا اندونزی برگزار می‌شود، از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز جمعه با دیدار ایران و کالدونیا پیگیری شد که طی آن ملی پوشان کشورمان به برتری ۵ بر صفر دست پیدا کردند.

حسین عبدی پس از این پیروزی گفت: به مردم خوب کشورمان تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم در دیدار بعدی برابر مراکش هم نمایش خوبی داشته باشیم و با صعود به مرحله بعد آن‌ها را خوشحال کنیم.

وی ادامه داد: کار سختی داشتیم، اما می‌توانستیم به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم. سرنوشت دست خودمان بود، اما به هر حال نتایج به گونه‌ای رقم خورد که به عنوان تیم سوم راهی مرحله شدیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که همه بازیکنان در سلامت کامل هستند. ما هدف مان این بود که بتوانیم بازیکنان را برای دیدار بعدی در اختیار داشته باشیم که این اتفاق رخ داد.

حسین عبدی در مورد پیروزی برابر کالدونیا نیز گفت: می‌خواستیم گل‌های زیادی بزنیم، اما به هر حال بازیکنان در اجرا و زدن گل خوب عمل نکردند و نتوانستیم بر تعداد گل‌های زده مان اضافه کنیم.

عبدی در مورد دیدار با مراکش در مرحله بعد هم گفت: مراکش تیم فوق العاده خوبی است و طبیعتا کار سختی برابر این تیم خواهیم داشت. اما تلاش مان را می‌کنیم که برنده شویم و بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

انتهای پیام/

source

توسط