به گزارش “ورزش سه”، هری کین شروعی رویایی در تیم بایرن مونیخ داشته است. این بازیکن با مبلغ 115 میلیون یورو در تابستان به تیم بایرن مونیخ منتقل شد. او از زمان پیوستنش موفق شده تا در 16 بازی 21 گل به ثمر برساند و نمی‌توانست شروعی بهتر از این را برای خود تصور کند.

اما زندگی در آلمان برای او اینقدر خوب پیش نرفته است. او بارها به دشواری جا افتادن در شهر و کشور جدید و همچنین به دشواری زبان آلمانی و کندی پیشرفت او در آن اشاره کرده است. اما مهمتر از آن، پیدا نکردن خانه در مونیخ که باعث شده بود خانوادهاش از انگلیس به او نپیوندند، شرایط را برای این ستاره انگلیسی سخت کرده بود.

1955826

بالاخره یکی از این مشکلات برای او حل شد، او خانهای در مونیخ پیدا کرده است و خانواده‌اش ماه آینده به آنجا نقل مکان خواهند کرد. پیدا کردن خانه کین سخت بود، مخصوصاً به این دلیل که او به دنبال خانه‌ای با حداقل 7 اتاق خواب برای خود، همسر، 4 فرزند و همچنین برخی دیگر از اعضای خانواده بود و یافتن چنین املاکی بسیار دشوار است. این بازیکن همچنین به دنبال زندگی در نزدیکی یک مدرسه مناسب برای بچه‌ها بود و فاصله تا باشگاه بایرن برای او در درجه دوم اهمیت قرار داشت. به گزارش بیلد، بایرن با چندین کارمند باشگاه به روند یافتن خانه به این ستاره کمک کرد.

source

توسط