به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس کلیپی تازه را برای انیمیشن Leo با صداپیشگی آدام سندلر منتشر کرده است.

سرویس آنلاین نتفلیکس به تازگی کلیپی را برای انیمیشن «لئو» منتشر کرده است، انیمیشنی کمدی و خانوادگی از سرویس آنلاین نتفلیکس که با صداپیشگی آدام سندلر در نقش شخصیت اصلی داستان است.

در انیمیشن «لئو» آدام سندلر صداپیشگی مارمولکی به نام لئو را برعهده دارد که درون یک آکواریوم شیشه‌ای در داخل کلاس مدرسه‌ای ابتدایی زندگی می‌کند. در کنار او نیز لاکپشتی به نام اسکوئیرتل با صداپیشگی بیل بور حضور دارد. این تیزر تازه منتشر شده، این دو شخصیت را در داخل کلاس نشان می‌دهد.

معلم کلاس یعنی خانم مالکین با صداپیشگی سیسیلی استرانگ اصرار دارد که دانش‌آموزان باید مسئولیت‌پذیری را یاد بگیرند و به همین خاطر نیز باید این دو حیوان را با خود به خانه ببرند و از آن‌ها مراقبت کنند. با اینکه این ایده چندان باب میل لاکپشت نیست اما لئو این را فرصتی برای انجام فرار بزرگش می‌داند.

از جمله دیگر صداپیشه‌هایی که در انیمیشن «لئو» وظیفه صداپیشگی را برعهده دارند می‌توان به جیسون الکساندر، استفانی هسو و راب اشنایدر اشاره کرد. این انیمیشن تازه در ادامه روند همکاری میان آدام سندلر و سرویس آنلاین نتفلیکس است و در تاریخ ۲۱ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲) روی این سرویس آنلاین عرضه خواهد شد.

منبع: collider

source

توسط