حامد پاکدل عصر روز یکشنبه با یک سانحه تصادف هولناک مواجه شد؛ در این تصادف خودروی او واژگون شد و تصاویر نگران کننده ای از خودرو منتشر شده است. با این حال اتفاق خوب برای او سلامتی اش است.

پاکدل بعد از اتفاقی که برایش پیش آمد درباره سانحه تصادف گفت: «عصر روز یکشنبه برای بازگشت به تمرینات در حال رانندگی به سمت تهران بودم که در جاده، کمی قبل از اراک دچار سانحه شدم اما خدا را شکر آسیبی ندیدم.»

او ادامه داد: «در آن لحظه متوجه شدم یک کامیون از مسیرش خارج شده و برای آنکه از خطر تصادف فرار کنم، اتومبیل را به سمت دیگر هدایت کردم اما از جاده بیرون رفتم و از ارتفاع به پایین جاده پرتاب شدم. خدا کمکم کرد که آسیبی ندیدم و سالم هستم اما اتومبیلم صدمه دید.»

پاکدل درباره سلامتی اش بعد از تصادف افزود: «دعای خیر اعضای خانواده و مردم عزیز ایران پشت سرم بود که با کامیون تصادف نکردم یا خودم صدمه جدی ندیدم. همیشه شکرگزار هستم و از خداوند بابت این سلامتی تشکر می‌کنم. همان‌طور که گفتم، در سلامتی کامل بسر می‌برم و غیر از چند خراش جزیی، صدمه‌ای ندیده‌ام.»

این مهاجم باتجربه در پایان گفت: «همچنین از دوستانی که نگرانم بودند، متشکرم. امیدوارم همه مسافران با رعایت اصول رانندگی، به سلامت به مقصد برسند.»

در این رابطه بخوانید: عکس| تصادف وحشتناک مهاجم سابق پرسپولیس/ بازیکن لیگ برتری از شاخ‌به‌شاخ شدن با کامیون گریخت اما…

source

توسط