به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها پس از اولویت‌سنجی محورهای‌‌ محتوایی و هم‌اندیشی جامعه ‌فعالان ‌هیأت، شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور شعار «مادرم مظلومه بود و یاور مظلوم‌ها» را به عنوان شعار مشترک جامعه محبان‌ اهل‌بیت(ع) و هیأت‌های عزاداری در ایام فاطمیه 1402 اعلام کرد.

 این شورا طی فراخوان عمومی که برای انتخاب شعار اعلام کرد، در مجموع بیش از 450 شعار دریافت کرد و بعد پس از پالایش اولیه، 50 شعار در شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت روی 6 شعار به اجماع رسیده شد.

 این 6 شعار به مسئولان و مدیران هیأت‌های مذهبی ارائه شد تا آنان نیز برای انتخاب این شعار مشترک همفکری و اعلام نظر کنند که در نهایت اکثریت مدیران و مسئولان هیأت‌های مذهبی کشور به شعار «مادرم مظلومه بود و یاور مظلوم‌ها» رأی دادند. همچنین هشتگ‌های #معجزه_مادری ، #ام_المقاومه و #مادر_قهرمان برای انتشار محتوا درباره عزاداری فاطمیه در فضای مجازی انتخاب شد.

 شورای هماهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور در اطلاعیه خود از تمام هیأت‌ها و مجموعه‌ها، خواسته است تا ضمن حفظ شعار و نشان و استقلال‌ خود، با نمایش جلوه‌ای از وحدت و همدلی جامعه هیأت‌های عزاداری در این حرکت جمعی هم مشارکت کنند و این شعار را در حاشیه تولیدات، تبلیغات و فضاسازی هیأت درج کرده و در محتوای هیأت مدنظر قرار دهند.

انتهای پیام/

source

توسط