نویسنده سریال Tomb Raider از دنیای سینمایی مارول می‌آید

همانطور که می‌دانید سریال توم ریدر (Tomb Raider) برای آمازون پرایم در دست ساخت قرار دارد و اکنون نویسنده آن مشخص شده است. 

بنابر گزارش ورایتی، مگان مک‌دانل (Megan McDonnell) پس از کار روی فیلم The Marvels و مینی سریال Agatha: Darkhold Diaries، حالا روی سریال توم ریدر کار می‌کند. با وجود اینکه این اقتباس از فرانچایز Tomb Raider هنوز با پخش فاصله زیادی دارد، اما استخدام نویسده‌ای مثل مک‌دانل نشان می‌دهد که قصد آن‌ها برای ساخت این سریال جدی است. 


مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم های مستربین (روآن اتکینسون) – مرد بانمک سینماسلطان کمدی اسلپ استیک
بهترین فیلم های مستربین (روآن اتکینسون) – مرد بانمک سینما

اوایل سال ۲۰۲۳ آمازون پرایم اعلام کرده بود که فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge)، خالق و ستاره Fleabag، برای ساخت و نویسندگی سریال جدیدی از Tomb Raider انتخاب شده بود. همچنین یک فیلم نیز از توم ریدر در دست ساخت قرار دارد که با سریال آن کراس‌اوور خواهد داشت. 

نویسنده سریال Tomb Raider از دنیای سینمایی مارول می‌آید - ویجیاتو

آخرین اقتباس از این فرانچایز مربوط به فیلمی است که در سال ۲۰۱۸ با بازی آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) اکران شد. این فیلم توانست ۲۷۴ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته باشد، اما ساخت دنباله آن به خاطر پاندمی ویروس کرونا لغو شد. در حال حاضر تاریخ پخش هیچکدام از پروژه‌های جدید توم ریدر مشخص نیستند. 

همچنین بد نیست به انیمه Tomb Raider: The Legend of Lara Croft نیز اشاره کنیم که دو ماه پیش معرفی شد. هایلی اتول (Hayley Atwell) از فیلم‌های کاپیتان آمریکا صداپیشه لارا کرافت است و این انیمه در سال ۲۰۲۴ پخش می‌شود. 


مطلب پیشنهادی:بهترین سریال های بین المللی ۲۰۲۲ – از آلیس در سرزمین مرزی تا هارمونیکابهترین‌های ۲۰۲۲
بهترین سریال های بین المللی ۲۰۲۲ – از آلیس در سرزمین مرزی تا هارمونیکا


فورتنایت چطوری تبدیل به بزرگ‌ترین بازی بتل رویال تاریخ شد؟

نویسنده سریال Tomb Raider از دنیای سینمایی مارول می‌آید - ویجیاتو

source

توسط