اخیرا اپل لیستی از بهترین‌های اپ‌استور را منتشر کرده است. این بار گوگل دست به کار شده و لیستی از بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های 2023 گوگل پلی را معرفی کرد.

Google Play گوگل پلی که با عنوان گوگل پلی استور یا پلی استور نیز شناخته می‌شود، یک سرویس پخش دیجیتال محتوای چندرسانه‌ای از شرکت گوگل  است. این اپلیکیشن در واقع یک فروشگاه آنلاین برای دانلود برنامه‌های موسیقی، فیلم، کتاب و اپلیکیشن‌ها و بازی‌های اندروید و یک مدیا پلیر ابری محسوب می‌شود. پس از اپل که بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های اپ استور در سال 2023 را اعلام کرده اینبار نوبت به گوگل رسیده تا بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها 2023 گوگل پلی را مشخص کند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های 2023 گوگل پلی مشخص شدند

سم برایت مدیر عامل گوگل پلی در بیانیه‌ای بهترین اپلیکیشن‌ها وبازی‌های 2023 گوگل پلی مشخص کرده است او همچنین اعلام کرده که امسال دسته‌بندی‌های جدیدی بر اساس فناوری‌های روز مثل بهترین اپ با هوش مصنوعی هم به لیست اضافه شده است.

برترین اپلیکیشن‌های سال 2023 گوگل پلی

برترین اپلیکیشن‌های سال 2023 گوگل پلیبه ترتیب برترین بازی های سال 2023 گوگل پلی

برترین بازی های سال 2023 گوگل پلیاپلیکیشن Imprint: Learn Visually که به گفته گوگل با استفاده از داستان‌های بصری مفاهیمی در زمینه‌های روانشناسی، تاریخ، سلامت و فناوری را به شیوه نوینی توضیح می‌دهد، توانسته جایگاه بهترین اپ سال 2023 را از آن خود کند.

اپل و گوگل در معرفی Honkai: Star Rail به عنوان بهترین بازی اتفاق نظر دارند؛ پیش از این این بازی بهترین بازی آیفون در سال 2023 شناخته شده بود و حالا از جانب گوگل هم بهترین بازی سال معرفی شده است.

در بخش بهترین اپلیکیشن و بازی چند پلتفرمی هم Spotify که طی سال‌های گذشته در زمینه توسعه و گسترش پلتفرم خود عملکرد خوبی داشته، موفق‌ شده تا عنوان بهترین اپلیکیشن چند پلتفرمی گوگل پلی در سال 2023 را کسب کند. این دسته‌بندی، بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی را در بر می‌گیرد که علاوه بر اندروید برای پلتفرم‌های دیگر مانند ios هم کارایی دارند و اجرا می‌شوند.

در بخش بهترین اپلیکیشن و بازی‌های چند پلتفرمی در بخش  بازی‌ها OUTERPLANE-Stratgy Anime این جایگاه را بدست آورده است.

پس از آن نوبت به کاربران رسیده تا بخش مورد علاقه خود را اعلام کنند. کاربران گوگل پلی ChatGPT را به عنوان برترین اپلیکیشن و Monopoly Go را به عنوان بهترین بازی سال 2023 اعلام کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های 2023 گوگل پلی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

source

توسط