در دومین دوره نمایشگاه تحول صنعت خودرو، مکث موتور سدان برقی ونوچیا را به نمایش گذاشت. این دوره از نمایشگاه بر روی معرفی آخرین دستاورد‌های این صنعت برگزار می‌شود.

نمایشگاه تحول صنعت خودرو با محوریت تحول در صنعت خودرو و معرفی اخرین دستاوردهای این صنعت برگزار می شود. در این نمایشگاه که انواع خودروهای برقی و غیر برقی وارداتی و داخلی به نمایش در می‌آیند اما تمرکز این دوره از نمایشگاه بر ماشین‌های برقی بوده است؛ در این دوره علاوه بر رونمایی از خودرو‌های برقی داخلی، تعدادی خودروهای برقی خارجی از جمله چانگان شنلن SLO3 نیز رونمایی شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


سدان برقی ونوچیا وارد ایران می‌شود

مکس موتور که همواره سعی در ارائه محصولات با کیفیت جهانی داشته است در نمایشگاه تحول صنعت خودرو خبر عرضه سدان برقی ونوچیا با نام D60 PLUS را دارد.

این نشان تجاری به دلیل مشخصات فنی قابل قبول و همچنین قیمت مناسب پس از فروش قابل توجهی که در چین به دست آورده، وارد ایران می‌شود. ونوچیا یا ونوسیا حاصل همکاری گروه دانگ فنگ موتور چین و کمپانی نیسان ژاپن است.

سدان برقی ونوچیا
سدان برقی ونوچیا

این خودرو بر خلاف طراحی ظاهری لوکسی که دارد خودرویی اقتصادی به حساب می‌آید. طراحی داخلی این خودرو در عین سادگی و با  استفاده طرح فیبر کربن توانسته کابین زیبایی را بوجود آورد. ظاهر این خودرو با حفظ مشخصه‌های طراحی خودروهای الکتریکی توانسته با استفاده از چراغ‌های به هم پیوسته و طراحی سپر خاصش، نمای جذابی به این خودرو ببخشد.

نکته جالب سدان برقی ونوچیا مربوط به باتری آن است. این خودرو به 6 ساعت زمان نیاز دارد تا با استفاده از شارژهای معمولی ظرفیت باتری های خود را از 30 به 100برساند. با استفاده از فناوری شارژ سریع تنها 30دقیقه زمان برای رسیدن ظرفیت‌های باتری‌های این خودرو از30 به 80 کافی است.

سدان برقی ونوچیا


سدان برقی ونوچیا امکانات  بسیار  دیگری از جمله سامانه کنترل پایداری، سامانه کنترل کشش، کروز کنترل، اتوهلد، سیستم پایش فشار باد تایر ها، فناوری LED چراغ ها، کیسه های هوای سرنشینان جلو و جانبی، سیستم ورود خروج بدون کلید، سانروف و… را برای سرنشینان فراهم کرده است.

در ونوچیا D60 PLUS EV از پیشرانه تمام برقی استفاده شده است که می تواند روی هم رفته ۱۶۱ اسب بخار (۱۲۰ کیلووات) توان و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور را تولید و به چرخ های جلو منتقل کند. در سدان برقی ونوچیا از باتری هایی با ظرفیت ۴۷ کیلووات ساعت استفاده شده و این خودرو می تواند به کمک این باتری ها تا ۴۲۰ کیلومتر را در شرایط استاندارد پیمایش کند.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره ی واردات سدان برقی ونوچیا چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

source

توسط